صفحه اصلی  » درباره ما

درباره ما

Exir Center Clinic

مجموعه کلینیک های چند تخصصی اکسیر مرکزی

فقدان مراکز درمانی در حوزه قلب و دیابت ، زیبایی، لیزر، لاغری، تناسب اندام و جوان سازی با استاندارد و کیفیت درخور هموطنان عزیز و محترم، ما را بر آن داشت تا مجموعه کلینیک های چند تخصصی قلب و عروق، داخلی و دیابت ،  زیبایی و لاغری ، روانشاسی و داروخانه  اکسیر مرکزی را در محیطی مدرن، تخصصی و اطمینان بخش با طراحی به روز با گردآوری و بهره گیری از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا، مطابق با استاندارهای جهانی و دارای تاییدیه FDA امریکا، CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران، تاسیس نماییم.

گروه پزشکان متخصص و فوق تخصص مجرب و متعهد در بخش های مختلف همچنین کارشناسان  مختلف حوزه پزشکی و کادر اداری این مرکز مفتخر است ضمن احترام به انتخاب شما عزیزان، خدماتی متمایز و استاندارد در زمینه های یادشده با بهترین کیفیت و بالاترین رضایت بخشی ارائه نماید. مراجعین عزیز پس از دریافت مشاوره های مورد نیاز پزشکی به سوی مناسب ترین روش درمانی هدایت می شوند. پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسیر مرکزی با استفاده از روشهای نوین پزشکی، با بگار گیری از تجهیزات پیشرفته پزشکی، با کیفیت و سرویس دهی یکسان و حداقل هزینه های درمانی تحت نظارت و مدیریت مستمر ارائه میگردد.

با سپری شدن چهار سال از شروع به کار موفق این مجموعه و بدلیل استقبال از کیفیت خدمات ارائه شده این مرکز از سوی مراجعین عزیز، مصمم به تاسیس داروخانه و کلینک مشاوره، شدیم. در حال حاضر تمامی بخش های فوق الذکر در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

امید است با گردآوری مجموعه چند تخصصی، در رسیدن شما عزیزان به ایده آل هایتان نقش موثر و قابل توجهی داشته باشیم.

ارسال نظر جدید